Riismaa koduklubi alistas Miti oma ja pikendas võiduseeria kuuemänguliseks

-Joonas Riismaa ja Pistoia Basket | Foto: Pistoia Basket 2000 Facebook

Itaalia esiliigas sai Joonas Riismaa koduklubi Pistoia Basket koduplatsil 86:74 jagu Arnold Miti leivaisast Chieti Basket 1974-st ning pikendas sellega oma järjestikuste võitude seeriat kuue mänguni.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Riismaa pääses väljakule 16 minutiks, mille jooksul viskas ta kolm punkti (kolmesed 1/2), hankis kaks lauapalli ja andis sama palju korvisööte. Lisaks tegi ta kolm isiklikku viga.

Mitt sekkus pingilt mängu paariks minutiks ning ei saanud selle ajaga kirja mitte ühtegi statistilist näitajat.

Pistoia on sel hooajal kogunud seitse võitu ja viis kaotust, mis annab neile võiduprotsendi alusel punases alagrupis viienda positsiooni. Chieti asub nelja võidu ja seitsme kaotusega 10. kohal.

Täna käis väljakul ka Hugo Erkmaa leivaisa Trapani, kes jäi kodusaalis 80:90 alla Treviglio Blu Basketile.

Kohtumist pingilt alustanud, kuid lõpuks 23 minutit mänguaega saanud Erkmaa viskas viis punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/3), võttis ühe lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike ning sai kirja neli isiklikku viga.

Trapanil on rohelises alagrupis neli võitu ja kaheksa kaotust, millega võiduprotsendi järgi hoitakse 12. kohta.