Raieste tegi hooaja parima mängu, kuid Baskonia kaotas kindlalt Valenciale

-Sander Raieste | Foto: Saski Baskonia Twitter

Hispaania meistriliigas palliv Sander Raieste koduklubi Baskonia teenis suure kaotuse, kui võõral väljakul peetud kohtumises tuli tunnistada Valencia 83:61 (14:18, 21:13, 23:12, 25:18) paremust.

Duško Ivanovic andis viimasel veerandil mänguaega 21-aastasele Raiestele, kes kasutas oma võimaluse kenasti ära. Eestlase arvele jäi 7,5 minutiga 7 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 1/1), mis on ühtlasi ka tema Hispaania kõrgliiga punktirekord. Lisaks sai Raieste statistikasse kirja kaks lauapalli, ühe vaheltlõike ja pallikaotuse.

Ainsana sai Baskonia poolelt kahekohalise punktisumma kirja Zoran Dragic, kelle arvele jäi 12 silma. 8 punkti peale jäid Achille Polonara ja Luca Vildoza. Valencia resultatiivseimad olid Nikola Kalinic 14 ja Mike Tobey 12 silmaga.

Hispaania meistriliigas neljandal kohal olev Baskonia (15-5) kohtub järgmises voorus koduväljakul Zaragozaga (7-12), kes hoiab turniiritabelis 12. positsiooni. Vigastatud Siim-Sander Vene koduklubi Fuenlabrada hoiab 6 võidu ja 13 kaotusega turniiritabelis 15. kohta.