Rim ja Online Media pidasid maha alles lisaajal lõppenud emotsionaalse trilleri

-Rim - Online Media | Foto: Siim Semiskar

-Rim – Online Media | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis alistas Rim lisaajale läinud kohtumises Online Media. Kontsertlavad.ee purustas Omniva ja KK Pelgulinn sai tugeva avapoolaja toel jagu SkyMobilest.

FOTOGALERII

Omniva – Kontsertlavad.ee 46:96 (10:26, 12:27, 7:17, 17:26)

Kontsertlavad.ee tegi 16-punktilise vahe sisse juba avaveerandiga ning juhtis poolajaks 53:22. Teisel poolajal suurenes vahe veelgi ja Omniva lõpetas kohtumise koguni 50-punktilise kaotusega.

Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks 7 kolmepunktiviset tabanud Argo Klemmer, kelle arvele kogunes lõpuks 29 silma. Kristjan Kuuse sai kirja 18, Andres Kuuse 15, Rivo Tolli 13 ja Kristo Jürisalu 9 punkti. Omniva poolelt viskasid Matis Merivee ja Janek Pallase 9 ning Priit Pall 8 punkti.

Kontsertlavad.ee jagab nüüd 4 võidu ja 4 kaotusega liigatabelis 6. kohta, Omniva langes 2 võidu ja 6 kaotusega 10. kohale.

Rim – Online Media 87:85 (20:21, 21:24, 18:14, 17:17, 11:9)

Online Media alustas tasavägiselt kulgenud mängu paremini ja võitis poolaja 45:41. Kolmanda veerandajaga tegi Rim vahe tasa ning ka neljanda perioodi lõpuks seisid tablool viiginumbrid (76:76). Seejuures oli Rim lõpu eel kinni 3-punktilises võidus, kuid Online Media mängijale tehti viimasel rünnakul kaugviskel viga ning kõik vabavisked sopsasid ka läbi rõnga. Äärmiselt põnevalt kulgenud lisaajal suutis Rim mängu enda kasuks kallutada ja võttis 2-punktilise võidu.

Võitjatele viskasid kahekohalise arvu punkte Risto Lunts (24), Tiit-Gregor Mets (17), Teet Gross (16), Priit Pärnamägi (15) ja Andres Suislepp (10). Online Media resultatiivseim oli 9 kolmepunktiviset tabanud Martin Ressar, kes tõi üleplatsimehena 37 silma. Lisaaega säärekrampide tõttu pingilt vaadanud Tarmo Tammemäe viskas 24 ning Ove-Kristjan Kallas ja Siim Semiskar lisasid kumbki 12 punkti.

Rim tõusis 5 võidu ja 3 kaotusega liigatabelis 5. kohale, Online Media jagab 4 võidu ja 4 kaotusega 6. kohta.

KK Pelgulinn – SkyMobile 87:74 (28:21, 16:7, 23:22, 20:24)

KK Pelgulinn võitis avapoolaja 44:28 ning juhtis kolmanda veerandi järel 67:50. Viimasel veerandil SkyMobile enam kaotusseisust välja tulla ei suutnud ja KK Pelgulinn võitis kohtumise 13 punktiga.

Võitjate parim punktitooja oli 22 silma visanud Martin Pingin, Ted Abel ja Kaur Laasma toetasid teda 18 ja Robert Lilleõis 12 punktiga. Kaotajate poolelt kerkis üleplatsimeheks 6 kolmepunktiviset tabanud Aleksei Stonogin, kes viskas 27 punkti. Jevgeni Valgur lisas 20 ja Anton Subbotin 13 silma.

KK Pelgulinn jätkab 6 võidu ja 2 kaotusega 3. kohal, SkyMobile asub liigatabelis 2 võidu ja 7 kaotusega eelviimasel ehk 11. positsioonil.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga I divisjoni mängud jätkuvad laupäeval, 26. jaanuaril, kui omavahel lähevad vastamisi Mediq Eesti – A Le Coq, KK Pelgulinn – Lival BC ja MGT Team – Online Media.