Roberts Štelmahers valusa kaotuse järel: näitame igas mängus võitlejahinge, aga praegu pole see aidanud

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond alustas kolmapäeval oma teekonda Meistrite liiga alagrupiturniiril ning vastu tuli võtta ülimalt valus 73:75 (24:19, 12:22, 17:17, 20:17) kaotus Prantsusmaa klubilt Strasbourg.

Kalevi peatreener Roberts Štelmahers oli mängujärgsel pressikonverentsil esialgu omade suhtes päris kriitiline, kuid vastus-vastuse haaval leebus ja lõpuks jagas oma meestele ka kiidusõnu ja veidi justkui vabandas oma esialgset tõredust sellega, et treenerina ei suuda ta viis minutit pärast kaotusega lõppenud mängu eriti õnnelik olla.

Aga enne pressikonverentsi juurde siirdumist räägime veidi mängust endast. Kalev/Cramo alustas kohtumist paremini ning kuni teise veerandi keskpaigani suudeti toimuvat kontrollida ning parimal juhul oldi ees 12 silmaga (31:19). Seejärel tabas meie mehi korralik mõõn ja Strasbourg haaras omakorda kohtumise ohjad endale. Lõpus suutis Eesti esiklubi aga järele tulla ja viimased minutid läksid loteriiks, kus peavõidu tõmbas viimasel sekundil pealtpanekuga rünnaku realiseerinud Prantsusmaa klubi.