fbpx
Close

Sander Järve ülivõimas kaksikduubel viis Tiit Soku KK pronksmedalini

-Tiit Soku KK/SK Nord I | Foto: Siim Semiskar

-Tiit Soku KK/SK Nord I | Foto: Siim Semiskar

Rakvere Spordihallis toimuval U14 vanuseklassi finaalpäeval selgitati teise mänguna noormeeste pronksivõitja, kui Tiit Soku KK/SK Nord I alistas 74:55 (23:12, 19:19, 15:8, 17:16) KK Viimsi U14 Must tiimi.

Võitjate poolel kogus kapten ja parimaks mängijaks valitud Sander Järve koguni 38 punkti (kahesed 18/21, vabavisked 2/9) ja 20 lauapalli. Tema vastu tehti ka 11 viga ja kõik see kokku andis kasulikkuse teguriks koguni 60. Herman Tamm viskas 14 punkti. Viimsi kasuks tõi Sons-Maikls Taviss 13 punkti ja Kaur-Erik Lüüs kogus 8 silma ning 17 lauapalli.

Tiit Soku KK/SK Nord I peatreeneri kohuseid täitnud Allar Raamat sõnas pärast mängu, et neil oli soov finaalis mängida, aga natukene jäi sellest puudu.

“Viimsi oli tubli, aga meil oli Sander Järve meeskonnas. Kui me suudame lisaks temale ülejäänud neli meest platsil korralikult häälestada, siis sealt tuleb rünnak. Kaitses tegid kõik poisid täna väga head tööd,” kiitis Raamat oma hoolealuseid.

“Rahule ei saa jääda sellega, et ühel hetkel sai Viimsi liiga palju palle ründelauast ning sealt hakkas vahe sulama. Aga lõpuks sai otsustavaks meie meeskondlik mäng ja liidri hea esitus,” lisas treener.

Poiste U14 vanuseklassi finaalis mängivad pühapäeva õhtul Audentese SK I ja Erkmaa KK.

scroll to top