fbpx
Close

Saša Obradovic: kaotus Kalev/Cramole teeb haiget (+ mängu tipphetkede video)

-Saša Obradovic | Foto: Siim Semiskar

-Saša Obradovic | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo pakkus laupäeval VTB Ühisliigas ühe tänavuse hooaja senise suurima üllatuse, kui võõrsil mängiti 85:80 (21:27, 27:24, 22:22, 10:12) üle venelaste Krasnodari Lokomotiiv-Kuban. Kubani peatreener Saša Obradovic tunnistas, et tema tiim vääriski kaotust.

“Me väärisime täna kaotust ning see kaotus teeb haiget. Ma ei suuda isegi hetkel analüüsida, mis valesti läks. Olukord pole kerge. Mina ja kogu meeskond oleme väga pettunud selle tulemusega ning enda poolt näidatud mängupildiga. Mängijad üritasid küll olukordi lahendada, kuid meil pole endiselt piisavalt üksteisemõistmist ja me ei võta väljakul vastu häid otsuseid,” sõnas nimekas treener pärast kaotust VTB liiga kodulehe vahendusel.

Kalev/Cramo juhendaja Donaldas Kairyse kommentaarid olid kolleegiga võrreldes loomulikult positiivsemad: “Me pole viimastel nädalatel eriti hästi mänginud. Meil oli probleemide arutamiseks koosolek. Krasnodari reisis vaid kaheksa meest, kes olid valmis ka platsile minema. Aga uskusime, et suudame võita ja mängisime lõpuni. Realiseerisime oma mänguplaani ja võitsime. Valmistusime raskeks mänguks, kuna teadsime, et Lokomotiiv armastab mängida agressiivset kaitset ja me peame palli eest hoolt kandma. Üritasime neid rütmist välja lüüa maa-ala ja mees-mees kaitse vahetamisega ning see tuli kasuks.”

Kohtumise tipphetked:

Kalev/Cramo (2-4) järgmine kohtumine on kavas 13. novembril Tallinnas, Saku Suurhallis, kui võõrustatakse poolakate Zielona Gora Stelmetit (2-2).

scroll to top