fbpx
Close

Serbia midagi juhuse hooleks ei jäta: Eesti vastu võib platsile joosta viis NBA mängijat

-Pettunud Miloš Teodosic pärast 2012. aasta septembris Tallinnas saadud kaotust | Foto: Siim Semiskar

-Pettunud Miloš Teodosic pärast 2012. aasta septembris Tallinnas saadud kaotust | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondist ootab 16. septembril tõenäoliselt Belgradis ees väga raske lahing, kui Serbia korvpallikoondis andis teada, et MM-valikmängude aknaks nimetati koondisesse ka viis NBA mängijat.

Esmalt 13. septembril võõrsil Kreekaga mängiv ning kolm päeva hiljem Eestit võõrustav Serbia on esialgses nimekirjas üles andnud Bogdan Bogdanovici, Nemanja Bjelica (mõlemad Sacramento Kings), Miloš Teodosici, Boban Marjanovici (mõlemad Los Angeles Clippers) ning Nikola Jokici (Denver Nuggets), vahendab Sportando.

Euroliiga mängijatest on nimekirjas Nemanja Nedovic (Milano), Ognjen Kuzmic, Nikola Milutinov (mõlemad Pireuse Olympiakos), Vasilije Micic (Istanbuli Efes), Stefan Jovic ja Vladimir Lucic (Müncheni Bayern).

Ülejäänud kirja pandud mehed on Dragan Milosavljevic (Malaga Unicaja), Stevan Jelovac (Bamberg), Stefan Bircevic (Banvit), Marko Simonovic (Peterburi Zenit), Miroslav Raduljica (Dangsu), Stefan Peno (Berliini Alba), Aleksa Avramovic (Varese), Dejan Todorovic (Murcia), Nikola Jovanovic, Aleksa Radanov, Ognjen Dobric (kõik KK Crvena Zvezda) ja Djordje Gagic (Belgradi Partizan).

L-vahegrupis on alagrupist kaasa tulnud mängudega seis hetkel selline, et Saksamaa ja Kreeka juhivad täisedu 6 võiduga, Serbial on 4, Iisraelil 3 ning Gruusial ja Eestil 2 võitu. Tabeliseis.

scroll to top