fbpx
Close

Siim-Markus Post: peame ise mehed olema ja lõpuks mängima hakkama

-Siim-Markus Post | Foto: Siim Semiskar

-Siim-Markus Post | Foto: Siim Semiskar

OlyBet Eesti-Läti korvpalliliigas pidi Pärnu Sadam laupäeval Tallinnas vastu võtma 84:91 kaotuse TalTechi meeskonnalt. Kuigi tabelis ollakse 10 võidu ja 14 kaotusega 10. kohal, siis play-offi võimalused on tiimi jaoks veel täielikult lahti, kuna kohad 7.-10. on kõik ühe võidu sees.

“Ma arvan, et võit jäi esimese poolaja taha, kui olime liiga passiivsed ja ei saanud oma mängu käima. Teisel poolajal näitasime ka võitlusvaimu,” kommenteeris neli kolmest tabanud ja 14 punkti, 7 söötu ja 5 lauapalli kirja saanud Pärnu tagamees Siim-Markus Post TalTechi vastu tehtud mängu käiku Korvpall24.ee portaalile. “Me olime rünnakul kuidagi krampis, ükski liikumine ei tulnud välja ja kui viskekohad olid, siis kohati petsime üle.”

Pärnu vangerdused võõrleegionäridega on meeskonda hooaja jooksul tublisti muutnud, kui praegustest võõrmängijatest Henri Wade-Chatman on teinud kaasa peaaegu kogu hooaja, Demetre Riversil on kirjas 11 ning Justin Alstonil kõigest neli mängu. Vigastuse tõttu alles viis kohtumist kirja saanud Posti sõnul ei tohiks selle taha aga pugeda: “Mehed on juba piisavalt koos trenni teinud, need on kõik head poisid. Punt on meil hea, peame lihtsalt mängu käima saama.”

“TalTech on sel aastal hästi mänginud. Neil on hea vaim üleval ja mõned veteranid hoiavad asju kontrolli all. Nad on sel hooajal kõigile päris kõva pähkel,” tunnustas pärnakate tagamees ka hetkel tabelis 5. positsioonil paiknevat konkurenti.

Pärnu poole pealt lubas mängujuht: “Meie teeme vigade paranduse. Järgmine mäng on 6. märtsil Kalev/Cramo vastu ja tahame seal kindlasti võidu peale mängida. Hooaeg on näidanud, et kõigiga on võimalik mängida ja meil on satsis igal positsioonil kaks meest olemas. Peame ise olema piisavalt mehed ja hakkama lõpuks mängima!”

Pärnul on põhiturniiril pidada veel neli kohtumist ning kolm neist on play-offi silmas pidades üliolulised. Kui võit Kalev/Cramo (20-2) üle oleks pigem üllatus, siis seejärel vastu astuvad Tartu Ülikool (12-11), Jurmala (11-13) ja Tallinna Kalev/TLÜ (10-14) tuleb kaheksa hulka pääsemiseks kindlasti alistada.

scroll to top