Enim mänginud Rauno Nurgeril ei õnnestunud Huescat päästa, Valgelt kaotusmängus 20 punkti

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) pidi Rauno Nurgeri kodumeeskond Levitec Huesca vastu võtma kindla kaotuse Rio Ourense Termali tiimilt. Tugevuselt neljandas liigas (EBA) kaotasid Robert Valge ja Burgose duubelmeeskond Gallofale.

Huescale kuulus avaveerand 24:18, aga ebaõnnestunud järgmised kümme minutit viisid võõrustajad poolajaks 39:31 juhtima. Kolmanda veerandaja võitis samuti Rio Ourense 23:14 ja vaatamata Huesca viimase neljandiku 17:16 paremusele tuli vastu võtta 62:78 kaotus.

Rauno Nurger teenis Huesca poolelt kõige rohkem mänguaega – 32 minutit – ning viskas 13 punkti (vabavisked 5/7, kahesed 4/10, kolmesed 0/1). Lisaks võttis ta 5 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga.

Agusti Sans Valls tõi Huesca parimana 17 punkti, võitjate poolelt vastas 20 punkti ja 12 lauapalliga Earl Ovrel Watson.

Huesca hoiab 18 meeskonna seas 9. kohta 14 võidu ja 10 kaotusega. Rio Ourense (15-9) jätkab viiendana.

Burgose duubelmeeskond pidi tunnistama Gallofa võistkonna 89:85 (19:18, 20:28, 22:20, 28:19) paremust. 34 minutit mänginud ja algviisikus alustanud Robert Valge viskas Burgose kasuks 20 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 6/14, kolmesed 2/6), kogus 4 lauapalli, 3 korvisöötu ning tegi 2 vaheltlõiget, 2 pallikaotust ja 4 isiklikku viga.

Turniiritabelis jätkab Burgos 11 võidu ja 8 kaotusega kuuendal kohal. Gallofa (13-6) on neljas.