Janari Jõesaar treeningul saadud trauma tõttu Tenerife kaotusmängus debüüti ei teinud

-Janari Jõesaar | Foto: Club Baloncesto 1939 Canarias

Hispaania korvpalli kõrgliigas pidi Janari Jõesaare kodumeeskond Tenerife Iberostar lisaajal tunnistama lähirivaali Zaragoza Tecnyconta 102:93 paremust.

Zaragoza võitis esimese veerandaja 20:18, aga poolajaks oli seis 42:42 viigis. Kolmanda veerandajaga viskas Tenerife 27 punkti Zaragoza 20 vastu, kuid viimasel neljandikul olid võõrustajad 25:18 paremad, mis tähendas lisaaega. Järgnevad viis minutit kuulusid Zaragozale 15:6 ja nii saadi ka magus võit.

ACB kodulehe teatel oli Janari Jõesaar treeningul vigastanud parema jala varvast ning seetõttu Tenerife koosseisu ei kaasatud. Meeskonna parim oli Colton Iverson 18 punktiga, Zaragozale tõi samuti 18 silma Carlos Alocen.

12 võidu kõrvale üheksanda kaotuse saanud Tenerife jätkab turniiritabelis kuuendal kohal. Zaragoza (10-10) asub kümnendal positsioonil.

Tenerife on taas võistlustules 6. märtsil, mil FIBA korvpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängus minnakse võõrsil vastamisi Kreeka klubi Patrase Promitheasega.