Suurepärane viimane veerandaeg viis Györi Ülikooli järjekordse võiduni

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women's Basketball Club Győr Facebook

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Kolmapäeval võõrustas Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool Ungari kõrgliigas Aluinvent DVTK naiskonda. Ebaõnnestunud avapoolajast hoolimata kirjutati tabelisse magus 73:70 (10:16, 13:22, 20:17, 30:15) võit.

Esimese poolaja kaotas mannetut ründemängu näidanud Györi Ülikool kodusaalis 23:38. Teisel poolajal leiti korv siiski üles ja tänu viimase veerandaja hävitustööle skooriga 30:15, võeti 73:70 võit.

Györi eest said käe valgeks vaid 5 mängijat. Punktide viskamise võtsid suures osas enda peale ameeriklannad – Peatrice Mompremier viskas 23 ja ainsagi puhkehetketa mänginud Brianna Kiesel 20 silma. Virag Weninger lisas 14 punkti. Eesti koondislane Kadri-Ann Lass viibis väljakul 14 minutit, mille jooksul pani vastastele 3 kulpi, kuid visked teed korvi ei leidnud.

Külaliste poolelt viskas Dora Medgyessy 19 ja Hayes Keyona Lavette 17 silma. Kusjuures Lavette vedas kaks vooru tagasi, 25. novembril, Györi vastu 22 punktiga võidule Ludovika naiskonna. Lavettele oli eilne mäng esimeseks uue klubi särgis.

Györi Ülikool tõusis kuue võidu ja kahe kaotusega Ungari kõrgliigas 3. tabelireale.