Taas tugeva mängu teinud Rauno Nurger aitas Huesca raske võiduni

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Hispaania korvpalli tugevuselt teises liigas (LEB Gold) teenis Rauno Nurgeri koduklubi Huesca Levitec napi 82:79 võidu Tau Castello meeskonna vastu.

Avapoolaeg kulges kahe tiimi vahel võrdselt ning poolajaks oli seis 38:38. Seejärel haaras Huesca viiepunktilise eduseisu ning vaatamata pingelisele viimasele neljandikule, mis kuulus 24:22 Tau Castellole, said külalised kolmepunktilise võidu kätte.

Rauno Nurger mängis 29 minutit ning viskas omade parimana 21 punkti (vabavisked 5/5, kahesed 8/11), võttis 3 lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja 2 isiklikku viga. Keskmängija tegi teatavasti ka nädala eest hea mängu, kui kaksikduubli toel aitas Huesca võidule liiga paremike sekka kuuluva võistkonna vastu. Martin Tyler Haws lisas 18 punkti ja 9 lauapalli, vastaste resultatiivseim oli Nicholas Robert Washburn 13 punkti ja 11 lauapalliga.

Huesca (17-13) jätkab turniiritabelis seitsmendal kohal, Tau Castello (12-18) asub 12. positsioonil.