Kaksikduubliga säranud Rauno Nurger vedas Huesca tabeli teise vastu eriti magusa võiduni

-Rauno Nurger ja CB Huesca | Foto: cbphuesca.com

Hispaania korvpalli tugevuselt teises liigas (LEB Gold) alistas Rauno Nurgeri koduklubi Huesca Levitec 68:66 turniiritabelis teist kohta hoidva Oviedo Baloncesto Liberbanki.

Kohtumine algas külaliste jaoks paemini ning avaveerand kuulus neile 23:15. Järgmise kümne minutiga lubas Huesca endale visata vaid kaheksa silma ning poolajaks vähenes kaotusseis minimaalseks. Kolmanda veerandaja võitis Huesca juba 21:11 ja kuigi viimasel neljandikul oli taas Oviedo parem, saadi napp võit kätte.

Rauno Nurger teenis mänguaega 33 minutit, mille jooksul viskas 16 punkti (vabavisked 0/2, kahesed 8/12, kolmesed 0/1) ja võttis 10 lauapalli. Veel andis ta ühe korvisöödu, tegi ühe vaheltlõike, 3 pallikaotust ja 2 isiklikku viga. Stojan Gjuroski oli tiimi parim 18 punktiga, vastastele tõi Roope Aleksi Ahonen 14 silma.

Tabelisse 13 kaotuse kõrvale 16. võidu saanud Huesca jätkab üheksandal positsioonil. Oviedo (19-10) püsib teisel kohal.