fbpx
Close

Tallinna Kalevi kompromissitul võitlejal Mario Paistel on põues oma aega ootav marssalikepike

Avatar
-Mario Paiste | (c) Foto: Siim Semiskar

Üks kõvemaid võitlejaid Eesti korvpallis on kahtlemata tagamees Mario Paiste (32-aastane, 188 cm). Kes on tema mängu näinud, need teavad. Tallinna Kalevi kaptenina on Paiste meeskonda korralikult häälestanud ja võrreldes eelmise hooajaga on minek olnud kohati parem, aga siiski ebastabiilne. Nagu ka meeskonnakaaslane Martin Jurtom ütles, siis hea lõppkoht poleks tänavu suur üllatus.

Korvpall24 tegi Paistega intervjuu esimesel Superkarika veerandfinaalmängul Viimsis, kui mees viskas hea protsendiga 15 punkti, andis 4 resultatiivset söötu ja haaras 3 lauapalli. Milline on Paiste arvates Kalevi tänavune potentsiaal, kes meeskonna noorematest mängijatest võiks tänavu esile kerkida, kes on tiimi kõige kõvem jõumees ning kui kõrged ambitsioonid on Paistel treeneriametis?

Miks Sa iga kord nii palju rünnakut enda peale ei võta, kui esimeses karikamängus Viimsi vastu?

Eks see sõltub sellest, kui palju võimalusi on ja kui palju pall minuni jõuab. Ma üldjoontes harrastan väga meeskondlikku korvpalli. Ja lõpuks kaotasime ning minu heast esitusest rünnakul mingit kasu polnud.

Olete meeskonnana palju õppinud eelmise hooaja kogemusest, kus pall jäi ühe mehe kätte kauaks pidama?

Ma olen Brandis Raley-Rossiga varemgi mänginud ning ta on tegelikult väga osav ja hea vend. Samas kui pall on nii palju ühe mehe käes, siis kaugele nii ei purjeta, sest sellega lülitab ülejäänud meeskonna mängust välja.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline