fbpx
Close

Tallinna Rahvaliigas avavõidu teeninud Toyota on kokkumängu leidmas ja vaatab juba uude aastasse

-Jüri Luik | Foto: Siim Semiskar

-Jüri Luik | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliigas oli eelmine nädalavahetus õnnelik Toyota meeskonna jaoks, kes tänavuse hooaja kümnendas mängus sai kirja oma esimese võidu, kui 52:47 mängiti üle seni võiduta jätkav Keskturu Kossuklubi. Seejuures õnnestus võitjatel üle elada üks tohutu mõõn, kui teisel veerandil suudeti visata kõigest üks punkt.

Toyota tiimi esindaja Jüri Luik oli pärast mängu silmnähtavalt rahul ning alustas Korvpall24.ee küsimustele vastamist: “(Võit) tuli raskelt, tõusude ja mõõnadega. Aga lõpuks saime oma mängu käima ja seda me ootasimegi, et juhtuks. Tiimina võtsime kokku ennast ja olemegi lõpuks saavutanud meeskondliku mängu. Toetasime üksteist ja kaitses hakkasime tihedalt katma ning nii me vastase rütmi murdsime.”

“Vaimselt valmistusime selleks mänguks päris tugevalt. Janunesime selle võidu järele ehk rohkem kui vastane. Nad said oma mängu alguses väga hästi käima ja me saime teisel veerandil üksnes ühe punkti – meil oli mõõnaperioodi. Pärast vaheaega rääkisime ära omavahel, et võitleme lõpuni ja nii see võit tuli,” rääkis võitjate poolel kahe punktiga panustanud Luik katastroofilisest teisest veerandist ülesaamisest.

Kuigi hetkel on tiimil Rahvaliiga II divisjoni tabelis üks võit ja üheksa kaotust, siis tiimi esindaja vaade tulevikku on optimistlik: “Meil on varemgi olnud võimalus see esimene võit võtta, aga meil on pooled mehed uued ja kokkumäng ning sulandumine on võtnud aega kahjuks peaaegu kogu selle hooaja. Järgmiseks hooajaks on suuremad ambitsioonid ennast mängima saada!”

“Me oleme kõik tehniliselt head, piisavalt teravad ja viskame ära, aga mingil momendil meeskondlik kokkumäng vajab lihvimist ja parandamist. Me küll treenime koos, kuid seni oleme käinud lihtsalt mängimas. Nüüd on vaja mõelda ka erinevate rünnakuplaanide peale, et oma mängu edasi arendada ja paremaid tulemusi saada,” tõi Luik välja Toyota meeskonna tugevused ning küljed, mida vaja veel järele aidata.

Meeskonna tuumik on käinud koos korvpalli mängimas ning võistlustel käiakse harjutatut realiseerimas: “Meil on pooled on Toyota töötajad ning teine pool on meie treeningkaaslased. Päris kogu võistkonda ettevõttest kokku ei saa, kuid see protsent on ikka küllalt suur. Rahvaliiga näol oleme oma treeningutele lõpuks väljundi saanud ning saame käia ennast teiste vastu mõõtmas. See tase siin on väga hea koht, et jälgida oma arengut.”

Toyota meeskond peab põhiturniiri viimase mängu Sõle spordikeskuses 2. märtsil, kui vastaseks tuleb Wildix/Esecom.

scroll to top