Tartu naiskond teenis Baltikumi ühisliigas kindla võidu tabeli alumise otsa tiimi vastu

-Sandra Reinvald | Foto: Siim Semiskar

Naiste Eesti-Läti-Leedu ühisliigas teenis Tartu Ülikool/Kalev reedel madalamas divisjonis kodusaalis võidu, kui 68:49 (18:14, 20:10, 17:9, 13:16) mängiti üle lätlaste BK Jelgava/BJSS.

Tartlannade parimad veerandid olid mängu keskmised, kui teisel perioodil edestati vastaseid kümne ja kolmandal kaheksa silmaga.

Tartlannade poolel tõusis 16 punkti ja 7 lauapalliga edukaimaks Sandra Reinvald, Eleriin Vaino tõi 14 silma, 5 lauapalli ja 4 vaheltlõiget ning Anna Gret Asi viskas 10 punkti. Lätlannade poolel oli hoos Diana Dude – kaksikduubel 15 punkti ja 12 lauapalliga ning vigu tehti tema vastu koguni 10.

Tartu Ülikool/Kalev on teise divisjoni tabelis 7 võidu ja 7 kaotusega 4. kohal, BK Jelgava/BJSS on seni teeninud 14 kaotuse kõrvale vaid ühe võidu.