Nurgeri panus jäi Huesca kaotusmängus tagasihoidlikuks

-Rauno Nurger ja CB Penas Huesca | Foto: C.B. Peñas Huesca Twitter

Hispaania tugevuselt teise liiga (LEB Gold) esikohta jahtiv Rauno Nurger (208 cm) ja Huesca said selle eesmärgi täitmisel tagasilöögi, kui suurelt jäädi alla Valladolidi meeskonnale skooriga 50:84 (18:23, 11:19, 11:22, 10:20).

Eeldatavalt võidetav vastane ei andnud Huescale sõnaõigust ühelgi veerandil. Nurgeri meeskonda vedas alt visketabavus, sest väljakult tabati vaid 28% (17/60) ning samuti jäädi kindlalt alla lauavõitluses, kui kätte saadi 33 palli Valladolidi 46 vastu.

Kahvatuks jäi ka Nurger, kes 19 minutiga viskas 2 punkti (kahesed 1/4), võttis 3 lauapalli, tegi ühe pallikaotuse, pani ühe kulbi ja langes 5 veaga välja. Meeskonna parimad olid Agusti Sans Valls ja Stojan Gjuroski 10 punktiga.

Mängu valitsenud Valladolidi poolelt tegi silmapaistva esituse Sergio Valdizan 15 punkti ja 11 lauapalliga, keda toetas Gregory Robert Gantt 14 silmaga.

Vaatamata kaotusele jagab Huesca jätkuvalt 2.-3. kohta, olles kogunud 12 võitu ja 5 kaotust. Liiga liidril Real Betisel on kolm võitu enam. Järgmisena just nendega kohtutaksegi võõral väljakul 18. jaanuaril.