Tartu Ülikool võttis TTÜ üle rutiinse võidu

-Kristjan Kitsing | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas sai Tartu Ülikooli meeskond tabelisse hooaja 18. võidu, kui võõrsil oldi 88:74 üle TTÜ võistkonnast.

Esimene poolaeg kulges tasavägiselt ja pausile mindi Tartu kahepunktilises eduseisus. Kolmanda veerandajaga kasvatasid külalised vahe seitsmele punktile ning kokkuvõttes teeniti 14-punktiline võit.

Kristjan Kitsing oli üleplatsimees 21 punktiga. Steven Cook lisas 15 punkti ja 9 lauapalli ning Vytenis Cizauskas viskas 13 silma. TTÜ parimana tõi 15 punkti Sten Olmre. Võrdselt 14 silma said kirja Oliver Metsalu ja Levi Martin Giese, kellest viimane kogus ka 10 lauapalli.

Turniiritabelis on Tartu (18-7) kindlustanud teise ja TTÜ (6-19) seitsmenda koha. Mõlemal meeskonnal on veel üks põhiturniiri mäng Valga-Valka Maks&Mooritsa vastu pidada.