fbpx
Close

Teamshield’i küsimusmängus on teemaks üks teenimatult tähelepanuta jäänud võiduvise

-Henri Ausmaa | Foto: Siim Semiskar

-Henri Ausmaa | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcasti “Möödavise” selle nädala saates oli külas Eesti Korvpalliliidu liigade ja võistluste juht Henri Ausmaa, kelle poolt lauale pandud küsimus viib meid aastakümnete tagusesse aega.

Noorena korvpallurina meistriliiga tasemele välja jõudnud Ausmaa on oma karjääri jooksul toonud ühes olulises finaalmängus oma tiimi poolt kastanid tulest välja, kui ühepunktilises kaotusseisus olles tabas ta sireeniviske. Tegemist oli teatrite spartakiaadi finaaliga ning võiduviskega kurvastas Ausmaa Vanemuise teatri tiimi. Küsime: millise teatri eest mängides Ausmaa selle võiduviske tabas?

Vastused saab saata meiliaadressile info@korvpall24.ee või Korvpall24.ee Facebooki lehe sõnumitesse.

Loositud sai ka eelmise küsimusmängu võitja, kelleks osutus Tammo Puura. Tammo, selleks, et auhind kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

Kuna lubasime õigete riikide nimetamisel välja panna ka lisaauhinna, siis Tammo saab veel ka kirjastuse Varrak poolt välja antava Kobe Bryanti raamatu “Mamba mõtteviis”. Selles asjus võtame Tammoga ise ühendust.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu saadet uuesti (küsimusmäng alates 25.49):

scroll to top