Teder aitas koduvõistkonna 120-punktilise võiduni, edukalt jätkas ka Sunelik

-Johanna-Eliise Teder naiskonnakaaslastega | Foto: @LadyTexansWBB

Indrek Suneliku ja Johanna Eliise Tederi koduvõistkonnad jätkasid USA üliõpilasliiga NJCAA (National Junior College Athletic Association) esimeses divisjonis võidukalt.

Võimsa esitusega sai hakkama Tederi kodunaiskond South Plains Lady Texans, kes oma viimases mängus purustas külla sõitnud Lamar Runnin’ Lopesi koguni 147:27 (35:8, 38:7, 37:5, 37:7). Ühtlasi püstitas South Plains sellega ka kaks võistkonna rekordit – visatud punktide arv ja suurim võit (+120).

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Teder viskas võitjate kasuks 6 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/5), võttis 2 lauapalli, jagas 9 resultatiivset söötu ja tegi 3 vaheltlõiget. Negatiivse poole pealt tegi eestlanna ühe pallikaotuse ja 4 isiklikku viga.

NJCAA tugevuselt teiseks naiskonnaks peetav South Plains on võitnud kõik kolm senist mängu ülikindlalt.

Suneliku kodumeeskond Northwest Florida State Raiders võõrustas läinud öösel Roane State Raidersit, keda võideti 61:48 (35:19). Külaliste visketabavuse 32,2 protsendi peal hoidnud kodumeeskonna eduseis ulatus teise poolaja alguses ka 18 punktini. Viimase seitsme minuti jooksul hoiti Roane State vaid seitsme punkti peal.

Vahetusmängijate pingilt alustanud Sunelik viibis väljakul 19 minutit, kuid tõi kehva visketabavuse juures vaid ühe punkti (kolmesed 0/4, vabavisked 1/2). Eestlase arvele kogunes ka 2 lauapalli, üks resultatiivne sööt, üks vaheltlõige, 2 pallikaotust ja üks isiklik viga.

Northwest Florida State on võitnud mõlemad senipeetud kohtumised.