Jämtland langes Rootsi karikasarjas konkurentsist, algviisikus alustanud Raadikult mitmekülgne mäng

-Toomas Raadik | Foto: KFUM Jämtland Basket Facebook

Toomas Raadiku ja Jaan Puideti koduklubi Jämtland Basket kaotas Rootsi karikamängude veerandfinaalis koduväljakul Luleale 73:90 (26:24, 19:13, 13:32, 15:21).

Puidet jättis kohtumise vahele, kuid Raadik sekkus mängu algviisikus ja viskas 14 minutiga 9 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/2, vabavisked 2/2), võttis kolm lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi kaks vaheltlõiget, ühe viskeblokeeringu, kaks pallikaotust ning viis isiklikku viga.

Jämtlandi resultatiivseimad olid Steven Haney 23 silmaga ja kaksikduubli teinud Jordan Semple 20 punkti ning 13 lauapalliga. Lulea parimana tõi Denzel Andersson 34 silma.

Karikasarjast välja langenud eestlaste koduklubi peab järgmise mängu 15. novembril, kui Rootsi kõrgliigas minnakse vastamisi Nässjöga (2-7).