Teder ja Washington State kaotasid konverentsi liidrile ka teise kohtumise

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women's Hoops Facebook

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women’s Hoops Facebook

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis mängiva Johanna Eliise Tederi kodunaiskond Washington State Cougars läks teist korda kolme päeva jooksul vastamisi Stanford Cardinaliga ning taaskord tuli vastu võtta kaotus. Sedapuhku jäädi külalistele alla tulemusega 49:77.

Washington State jäi tagaajaja rolli kohe avaveerandil, mis kaotati 15:22. Poolajaks oldi taga 27:40 ja kolmanda veerandaja järel 41:57.

Algviisikusse kuulunud Teder sai mänguaega 29 minutit, mille jooksul viskas ta kuus punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/5), hankis kolm lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu ja tegi ühe isikliku vea.

Washington State´i parim oli Rwandast pärit Bella Murekatete, kes viskas 17 punkti ja võttis seitse lauapalli. NCAA tugevuselt kuuendaks naiskonnaks peetava Stanford parimad skooritegijad olid Haley Jones ja Kiana Williams, kes kogusid mõlemad 16 punkti.

Esimese omavahelise kohtumise kaotas Washington State 49:71.

Washington State´i jaoks oli tegu hooaja kuuenda kaotusega kaheksa võidu kõrval. Pac-12 konverentsis on neil kuus võitu ja sama palju kaotusi, millega hoitakse viiendat kohta. Stanford jätkab 11 võidu ja kahe kaotusega liidrikohal, kokku on tänavu võidetud 14 ja kaotatud kaks kohtumist.