VIDEO | Teder kerkis tippülikooli vastu naiskonna parimaks, kuid Washington State kaotas

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women's Hoops Facebook

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women’s Hoops Facebook

Johanna Eliise Tederi naiskond Washington State Cougars sai USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis oma senise hooaja suurima kaotuse, jäädes kodusaalis 49:71 alla Stanford Cardinalile.

Washington State kaotas avaveerandi 9:19 ja poolaja 18:44. Kolmas veerandaeg võideti küll 19:10, kuid ohtlikult lähedale kodunaiskond enam ei jõudnud.

Algviisikus alustanud ja 25 minutit väljakul viibinud Teder viskas võistkonna parimana 12 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 4/10). Lisaks võttis ta kaks lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, kaotas koguni viiel korral palli ja tegi kaks isiklikku viga.

Stanford kuulub NCAA viimase aja edukaimate naiskondade hulka. Viimasel tosinal finaalturniiril on jõutud vähemalt 16 parema hulka. Associated Pressi ja USA Today jooksvates edetabelites hinnatakse Stanfordi NCAA tugevuselt kuuendaks naiskonnaks.

Washington State´il on nüüd kirjas kaheksa võitu ja viis kaotust, Pac-12 konverentsis annavad kuus võitu ja viis kaotust neile viienda koha. Stanford on 10 võidu ja kahe kaotusega konverentsi liider, kogu hooaja saldo on neil 13 võitu ja kaks kaotust.

Juba homme kohtuvad Washington State ja Stanford omavahel uuesti.