Tederi naiskond viis viimasel sekundil mängu lisaajale, kuid kaotas selle teist korda järjest

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Siim Semiskar

Johanna Eliise Tederi kodunaiskond Washington State Cougars sai USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis teise järjestikuse kaotuse lisaajal, jäädes võõrsil UCLA Bruinsile alla 66:68.

Washington State oli tagaajaja rollis sisuliselt terve mängu. Avaveerand kaotati 13:20 ja poolaeg 21:32. Teisel poolajal 16-punktilisest kaotusseisust välja tulnud Washington State viis viimasel sekundil mängu lisaajale, kuid pidi lõpuks siiski UCLA paremust tunnistama.

Algviisikus alustanud Teder viibis väljakul 37 minutit ning viskas selle ajaga kaheksa punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/6). Lisaks võttis ta kolm lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi ühe vaheltlõike, blokeeris kaks vastaste pealeviset ning sai kirja kolm isiklikku viga.

Kui Washington State asub üleriigilises edetabelis 25. positsioonil, siis UCLA hoiab samas pingereas kaheksandat kohta.

Huvitaval kombel oli Washington State’i jaoks tegemist juba kolmanda järjestikuse lisaajale läinud kohtumisega. Neist esimeses alistati 71:69 Arizona ja teises kaotati 77:81 USC-le.

Washington State’il on nüüd seitse võitu ja kolm kaotust. Pac-12 konverentsis asutakse viie võidu ja kolme kaotusega viiendal kohal.