Teine liiga: Sergei Senedjak sai Narva võidumängus kirja kolmikduubli

-Korvpall | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas peeti pühapäeval üks kohtumine. BC Narva (2-5) võitis kodus Valgamaa Kutseõppekeskust (0-7) koguni 114:50 (22:19, 35:15, 33:4, 24:12).

Tasavägist mängu jagus esimeseks veerandajaks, mil kodumeeskond hoidis 3-punktilist edu. Kahe järgneva mänguperioodi sisse mahtusid narvakate 24:0 ja 21:0 spurdid, kusjuures kolmandal veerandajal hoiti külalised kõigest 4 punkti peal. Kui jõulude eel peetud avamängus oli BC Narva edu võõrsil 39-punktiline, siis tänased lõpunumbrid peegeldasid väljakuperemeeste 64-punktilist paremust. Ilma teise liiga parima lauavõitleja Artjom Rogovoi`ta mänginud Valgamaa kaotas lauas 23:49 ning andis Narvale 28-st pallikaotusest 39 punkti. Pingevabast mängust andis tunnistust ka tehtud isiklike vigade arv – mõlemad meeskonnad eksisid määruste vastu vaid neljal korral.

Narva resultatiivseim Aleksei Stonogin mängis täisminutid ja tõi 35 punkti (kolmesed 5/8), 8 lauapalli, 4 söötu ja 6 vaheltlõiget. Dmitri Nazarov lisas 27 silma (visked väljakult 13/19), 9 lauapalli, 3 vaheltlõiget ja 3 blokki. Harvanähtava kolmikduubliga sai hakkama Sergei Senedjak. Kogenud mängumehe arvele jäi 20 punkti, 10 lauapalli ja 13 korvisöötu, lisaks ka 4 vaheltlõiget. Jevgeni Prometnoi nimele jäi kaksikduubel – 12 punkti, 11 lauapalli ja 4 söötu. Oleg Leontjev panustas pingilt tulles 11 punkti, 7 lauapalli ja lausa 7 vaheltlõiget.

Mängu jooksul vaid kuut mängijat kasutanud Valgamaa suurim korvikütt oli Henri Leetma 18 punktiga. Kris Hermann lisas 13 punkti ning Vidrik Ugur 11 silma ja 6 lauapalli.

Teine liiga järgmine mäng toimub teisipäeval, kui Rae Koss/Hansaviimistlus (5-2) kohtub kodus täiseduga Kadrina Karudega (8-0).