fbpx
Close

Toomas Raadik säras Euroliiga klubi vastu 11 punktiga

Avatar
-Iserlohn Kangaroos vs Müncheni Bayern | Foto: Daniela Fett/Iserlohn Kangaroos Facebook

Algavast hooajast Saksamaa tugevuselt kolmandas liigas ehk ProB-s osaleva Iserlohni Kangaroosi võistkonnaga liitunud Toomas Raadik sai eile end heategevusliku eesmärgiga toimunud mängus proovile panna riigi valitseva meistri Müncheni Bayerni esindusmeeskonna vastu. Peagi ka Euroliigas kaasa lööv Bayern teenis kindla 96:57 võidu, ent Raadik oli omade poolelt resultatiivsuselt teine mees.

Avaveerand kuulus Bayernile 31:14 ja poolajaks juhiti 50:28. Saksamaa tippmeeskond kasvatas kolmandal veerandajal eduseisu kaheksa ja viimasel neljandikul üheksa silma võrra, mis tähendas Iserlohnile 39-punktilist kaotust.

Toomas Raadik tõi Iserlohni poolelt 11 punkti, mille seas ka üks tabatud kaugvise. Temast rohkem punkte kogus vaid Lamar Mallory, kelle nimele jäi 18 silma ja 6 lauapalli.

Võitjate ridades särasid Devin Booker 19, Nihad Dedovic 16, Leon Radosevic 14 ja Braydon Hobbs 11 punktiga. Tuntumatest nimedest käisid platsil veel Soome koondislane Petteri Koponen (2 punkti) ja serblasest suur äär Milan Macvan (4 punkti).

Iserlohni koduleht tõi eraldi välja ka mõned säravamad hetked oma meeskonna poolelt. Mallory olevat palli pealt surunud Dedovici ja Macvani enda vastu. Nikita Hartšenkovi kaval sööt Toomas Raadikule oli Bayerni kaitse hoobilt üle mänginud ja eestlane sai lihtsad kaks punkti kirja.

scroll to top
Inline
Inline