Baskonia noppis kontrollmängust võidu, Raiestel minutid kirjas

-Sander Raieste | Foto: Baskonia

Kolmapäeval pidas Sander Raieste koduklubi Baskonia teise hooajaeelse kontrollmängu, kui Aragonese linnas võõrustati Belgradi Partizani. Kodumeeskond tegi vahe sisse juba esimesel veerandjal, mis võideti 25:10. Edu enam käest ei antud ja Baskonia võitis kohtumise tulemusega 91:54 (25:10; 18:14; 23:16; 25:14).

Võitjate poolelt oli üleplatsimees Tornike Shengelia, kelle arvele kanti 23 punkti ja 9 lauapalli. Shavon Shields lisas omalt poolt 16 ja Johannes Voigtmann 14 silma. Baskonia eest pääses platsile ka Sander Raieste, kellele jagus mänguaega veidi enam kui 3 minutit. Eestlane eksis kahel kolmepunktiüritusel ning seekord kätt valgeks saada ei õnnesutunud.

Matthias Tassi koduülikooli Saint Mary’se eelmine staarkeskmängija Jock Landale viskas Partizani parimana 10 punkti ja noppis 6 lauapalli. Aleksej Nikolic toetas teda 9 punktiga.

Baskonia peab järgmised kontrollmängud eeloleval nädalavahetusel kui vastamisi minnakse Cafes Candela Breogen ja Delteco GBC meeskondadega. Uuel nädalal peaks Sander Raieste liituma ka rahvuskoondisega.