Treier kasutas mänguminutid suurepäraselt ära, kuid Sassari sai valusa kaotuse

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Itaalia korvpalli kõrgliigas olid pühapäeval Kaspar Treier ja Sassari Dinamo võõrsil vastamisi Veneetsia Umana Reyer meeskonnaga. Kolmanda veerandaja lõppedes oli seis veel viigis, aga kodumeeskond teenis kokkuvõttes 99:92 (31:24, 19:20, 19:25, 30:23) võidu.

Kahepunktiviskeid tabas Sassari paremini 58,3% – 51,1%, kuid kaugvisetes jäid peale vastased 46,4% – 42,9%. Vabaviskeid realiseeris Sassari 82,1-protsendiliselt, Veneetsial oli see näitaja 70%. Lauavõitlus kuulus Veneetsiale 36:34 (ründelaud 15:8) ja korvisööte jagati rohkem 20:18. Vaheltlõikeid tegid mõlemad meeskonnad 5, pallikaotuseid kogunes Sassaril rohkem 13:11.

Kaspar Treier sai ligi 15 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 10 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 2/3, kolmesed 1/3). Veel võttis ta 4 lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja 2 isiklikku viga.

Eimantas Bendzius kerkis Sassari poolelt üleplatsimeheks 29 punktiga. Miro Bilan kogus 16 punkti ja 7 lauapalli ning 13 punki ja 6 lauapalli jäi Jason Burnelli nimele. Lisaks Treierile tõid 10 punkti veel Marco Spissu ja Vasa Pušica.

Michael Bramos viskas võitjate kasuks 28 punkti. Isaac Fotu järgnes 17 ja Stefano Tonut 15 punktiga. Mitchell Watt lisas 10 punkti ja 5 lauapalli.

Kolm võitu ja kaks kaotust saanud Sassari hoiab turniiritabelis viiendat kohta. Veneetsia paikneb nelja võidu ja ühe kaotusega teisel positsioonil.

Sassari peab oma järgmise mängu 1. novembril, kui võõrustatakse Varese Pallacanestrot.