fbpx
Close

Veideman ja Rostock alistasid Kanguri kunagise koduklubi ja avasid võiduarve

Avatar
-Rain Veideman | Foto: Sylvia Funk/Rostock Seawolves

Eesti koondislane Rain Veideman ja tema koduklubi Rostocki Seawolves said Saksamaa esiliigas kirja hooaja esimese võidu, kui kodusaalis alistati Leverkuseni Bayer Giants 86:83 (21:21, 28:23, 25:27, 12:12).

Kogu kohtumine kulges väga tasavägiselt ning veel 40 sekundit enne normaalaja lõppu oli seis viigis 83:83. Rostockile tõi võidu ameeriklane Chris Carter, kes tabas viimasel mänguminutil kolm vabaviset neljast.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Veideman sai mänguaega 20 minutit, mille jooksul viskas kaheksa punkti (kahesed 1/3, kolmesed 1/4, vabavisked 3/4), hankis kolm lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu ja tegi ühe vaheltlõike. Eestlase kontosse läksid kirja veel üks pallikaotus ning kolm isiklikku viga.

Võitjate ridades tegi parima esituse Iraani koondislane Behnam Yakhchali, kes viskas üleplatsimehena 26 punkti. Lätlane Ronalds Zakis lisas 14 punkti ja Rostocki päästeingliks kerkinud Carteri arvele jäi 11 silma. Aastatel 2004-2006 Kristjan Kanguri leivaisaks olnud Leverkuseni resultatiivseim oli 17 punktiga Haris Hujic.

Ühe kaotuse kõrvale esimese võidu saanud Rostocki Seawolves peab järgmise kohtumise nädala pärast, 1. novembril, kui võõrustatakse Nürnbergi Falconsi meeskonda.

scroll to top
Inline
Inline