Treieri ja Jurkatamme koduklubid alustasid Itaalias võidukalt

-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia Serie A2 liigas pidasid oma esimesed kohtumised Kaspar Treieri koduklubi XL Extralight Montegranaro ja Mikk Jurkatamme meeskond Ravenna OraSi.

Treieri koduklubi pidas tasavägise mängu Termoforgia Jesi’ga, mis võideti 73:70. Jurkatamme koduklubi sai aga võõrsil raske 80:79 võidu Assigeco Piacenza üle.

Pea 15 minutit mänginud Treier viskas 5 punkti, võttis 3 lauapalli ja andis 2 resultatiivset söötu. Montegranaro resultatiivseim oli Lamarshall Corbett 23 punktiga.

Kaotajate poolel oli parim mängujuht Kevin Dillard 23 punkti ja 8 resultatiivse sööduga.

Jurkatamme koduklubi Ravenna OraSi suutis viimasel veerandil tulla välja 11 punktilisest kaotusseisust ja võtta võõrsil magusa 80:79 võidu.

Jurkatamm sai platsile 9 minutiks, kuid selle ajaga punktiarvet avada ei õnnestunud. Pidurdamatus hoos oli Adam Smith, kes viskas 31 silma (kahesed 5/9, kolmesed 7/12).

Assigeco Piacenza poolelt viskasid 21 punkti Toure Murry ja 20 punkti Matteo Formenti.

Järgmine mäng toimub 14.10 ning siis mängivad Jurkatamm ja Treier juba üksteise vastu.