fbpx
Close

Tuntud nimed panid oma teadmised proovile, kuidas läks Varrakul, Pehkal, Ilveril, Raudlal ja teistel?

-Viiendad korvpallimälumängu Eesti meistrivõistlused | Foto: Korvpall Facebook

-Viiendad korvpallimälumängu Eesti meistrivõistlused | Foto: Korvpall Facebook

Eelsoojendusena Eesti koondise mängule Itaalia vastu toimusid pühapäeval Kristiine O`Learyse spordipubis 5. Eesti meistrivõistlused mälumängus.

Lihtsalt spordisõprade kõrval oli kohale tulnud ka mitmeid endiseid ja praeguseid mängijaid, treenereid, kohtunikke, spordiajakirjanikke ning tuntud mälumängureid. Korvpallisõbrale on kindlasti teada nimed nagu Alar Varrak, Priit Ilver, Raido Ringmets, Ran Andre Pehka, Siim Raudla, Ranno Konks, Indrek Klement, Ville Arike, Jarmo Jagomägi ja Ats Kuldkepp.

Üsna keeruliseks ja väga kõrgetasemeliseks kujunenud ajude ragistamises panid oma teadmised proovile ka kaks Korvpall24 portaali kaastöölist – Raivo Tammus ja sellegi kirjatüki autor Tarmo Treimann. Võistkonnas Korvpall24.ee/Äär Keskele oli meil abiks mees, kes ka õhtuses Itaaliaga mängus hoidis lauas asju kontrolli all – Teet Dooner. Jutt käib siis muidugi kohtunikelauast. Kahjuks tugevas konkurentsis head tulemust saavutada ei õnnestunud, leppida tuli 16. kohaga.

Varasematelgi kordadel osalenuna saan kinnitada, et viimase paari aasta tase on tõesti äärmiselt tugevaks arenenud ja nõuab osalejatelt väga spetsiifilisi teadmisi väga laias teemade ringis. Varasematel aastatel on Äär Keskele meeskond olnud ka esikuuiku konkurentsis, kuid järjest keerulisem on tõelistele asjatundjatele vastu saada. Kuigi veel poole mängu ajal hoidsime 12. kohta, siis peab tunnistama, et lõpptulemus oli aus, suurema õnne korral oleksime suutnud ehk maksimaalselt paar kohta kõrgemale jõuda.

Võistluse võitis tiitlikaitsja, Hiiumaalt pärit KK Askur, kelle koosseisu kuulusid Koit Kalmus, Risto Merimaa ja Tarmo Tarming. Neile järgnes tuntud spordiajakirjanike kaasanud LaVar Ball (Reinhard Vuks, Jarmo Jagomägi, Ats Kuldkepp) ning kolmanda auhinnalise koha viis koju tuntud korvpallitegelastega mehitatud TalTech (Raido Ringmets, Marko Parkonen, Siim Raudla). Alar Varraku meeskond No Time Out sai 7. koha.

scroll to top