fbpx
Close

Ülekoormusega võitlev Egert Haller: olen järgmistes mängudes taas rivis!

Avatar
-Egert Haller | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas esmaspäeval peetud Valga-Valka ja Pärnu Sadama vahelisest kolmandast veerandfinaalmängust pidi eemale jääma Valga üks tänavuse hooaja liidreid, tagamees Egert Haller.

Aprilli alguses 23-aastaseks saanud 192 cm pikkune tagamängija selgitas Korvpall24.ee portaalile oma puudumise põhjust ja kinnitas, et juba kolmapäeval tõmbab ta Läti play-offide avamängus suure tõenäosusega mänguvormi taas selga ning on rivis ka neljapäeval Pärnu vastu.

“Tervis on korras, kuid, kuna trennis oli paar päeva enesetunne kehv, käisin Tartus koormustestil ja avastati kerge ülekoormus. Olen järgmistes matšides siiski mängimas, eeldusel, et treener mind ikka mängitab,” rääkis Haller.

Agressiivse stiiliga silma paistnud tagamehe sõnul polnud eemalejäämine nii olulisest mängust kerge: “Väga keeruline oli, arvestades mängu kaalu ja seda, kui pingeline võitlus oli. Väga oleksin tahtnud väljakul olla!”

Läti liiga põhiturniiri viienda kohaga lõpetanud Valga-Valka läheb veerandfinaalseerias vastamisi neist koha võrra kõrgemale küündinud BK Ogrega, kus liidrirolli etendavad Janis Poznaks, Marcis Vitols ja Rinalds Sirsinš, kuid üldiselt on tegemist väga ühtlase tiimiga.

“Ogre on väga kogenud ja tasemel sats. Kuna selles seerias on nad kindlasti favoriidid, läheme meie küllaltki pingevabalt mängima. Loodetavasti tuleb see kasuks,” vaatas Haller seeriale ette.

scroll to top
Inline
Inline