fbpx
Close

Üleplatsinaine Greeta Üprus aitas Oaklands Wolvesi ühe jalaga play-off’i

-Greeta Üprus | Foto: Oaklands Wolves WBBL Facebook

-Greeta Üprus | Foto: Oaklands Wolves WBBL Facebook

Suurbritannia naiste korvpalli kõrgliigas aitas taas omade resultatiivseimaks kerkinud Greeta Üprus Oaklands Wolvesi naiskonna kindla 70:46 võiduni Cardiff Met Archersi vastu. Sellega astuti suur samm kindlustamaks endale tabelis kaheksas ehk viimane play-off koht.

Madala skooriga kohtumises tõi Üprus üleplatsinaisena kõigest 21 minutiga 15 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 3/8, vabavisked 2/2) ja kogus lisaks ka 7 lauapalli, ühe korvisöödu, ühe vaheltlõike ja ühe pallikaotuse. Lisaks oli eestlanna parim ka +/- näitaja poolest (+26).

Beth Sarson lisas võitjate poolel 12 silma, 6 lauapalli, 5 söötu ja koguni 6 vaheltlõiget. Kaotajate kasuks viskas Shannon Hatch 14 punkti ja hankis 7 lauapalli.

Oaklands Wolves on tabelisse kogunud 6 võitu ja 11 kaotust ning sellega ollakse vahetult Cardiffi naiskonna ees (5-14), kuid eestlanna tiimil on kaks mängu vähem mängitud. Wolvesi ees 7. kohal on 7 võidu ja 11 kaotusea Newcastle Eagles.

Põhiturniiri viimased viis kohtumist koduväljakueelist nautida saaval Oaklandsil on mängida neist veel kolm mängu, vastasteks tabeli viimane Durham Palatinates (2-15), eelviimane Caledonia Pride (3-14) ja neljas Nottingham Wildcats (9-8).

scroll to top