fbpx
Close

VAATA | Kas enesekindluse leidnud Maik-Kalev Kotsar on see, kelle peale peatreener Martin hakkab kõige rohkem karjuma?

Avatar
-A.J. Lawson, Frank Martin ja Maik-Kalev Kotsar | Foto: gamecocksonline.com

USA üliõpilasliiga NCAA uus hooaeg on kohe-kohe algamas ning paljude eestlaste pilgud on loomulikult pööratud South Carolina ülikooli poole, kus oma viimast aastat on alustamas Maik-Kalev Kotsar.

Just Kotsar oli koos tagamees A.J. Lawsoni ja peatreener Frank Martiniga kolmapäevasel pressiüritusel tähelepanu keskpunktis, kui poseeriti fotograafidele, anti pressikonverents ning esineti telesaates.

Peatreener Frank Martini paarikümneminutilisest pressikonverentsist jäi peamise mõttena kõlama see, kuidas tänavuse hooaja koosseis on tema sõnul kõige ühtlasem, mida ta kunagi on treeninud. “Tavaliselt pärast kuu aega treenimist sa tead treenerina juba päris hästi, kes on need mängumehed, keda hooaja alguses kindlasti kohe platsile panna ei saa. Hetkel mina seda veel ei tea. Mul pole varem olnud seda, et parimad mängijad ei suuda treeningul domineerida. Aga meil hetkel on mängijad 1-16 näidanud väga kõrget taset,” rääkis Martin.

“Ma tunnen, et pean tänavu olema palju agressiivsem. Eelmine aasta oli mul mõningaid probleeme enesekindlusega, kuid töötasin suvel selle kallal,” sõnas Kotsar telekaamerate ees.

Peatreener Martin viskas nalja ka selle üle, et kuna tiimi eelmise aasta liider Chris Silva lõpetas ülikooli, siis peab keegi tema saabastesse astuma. Kuna aga Martinil on komme oma parimate mängijate peale kõige rohkem karjuda ja neilt kõige rohkem nõuda, siis South Carolina tiimis oodatakse huviga, kelle peale peatreener tänavu peamiselt oma tähelepau suunab. Kindlasti on üheks kandidaadiks ka 22-aastane ja 211 cm pikkune eestlane.

South Carolina meediapäeva foto- ja videomaterjali näeb SIIT.

Kotsar ja South Carolina alustavad põhiturniiri 7. novembril North Alabama vastu.

-A.J. Lawson ja Maik-Kalev Kotsar | Foto: gamecocksonline.com
scroll to top
Inline
Inline