Vägevad kaksikduublid teinud Orumaa ja Peil aitasid Tamsalu võidule

-Tõnis Peil | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku I liigas ei lasknud Tamsalu Los Toros/Karud end BC Kalev/Cramo duubelmeeskonnal üllatada ja teenis 79:71 võidu.

Tamsalu alustas kohtumist meeletu hooga, võites esimese veerandaja koguni 33:15 ning poolajaks juhiti 20 punktiga. Cramo ei andnud aga alla ja vähendas neljandaks veerandajaks vahe 16 silmale. Viimasel neljandikul oldi samuti paremad 17:9, kuid kokkuvõttes oli võõrustajatel piisavalt turvaline eduseis olemas, et võit kätte saada.

Kodumeeskonna eest tegid kaksikduubli Raiko Orumaa, kes tõi 24 punkti ja 12 lauapalli ning Tõnis Peil, kelle arvele jäi 23 punkti ja 13 lauapalli. Cramo parimatena viskasid võrdselt 12 punkti Reigo Päkk ja Igor Arendas.

Turniiritabelis on Tamsalu (12-8) 12 meeskonna seas viiendal kohal, BC Kalev/Cramo I (5-13) jätkab kümnendal kohal.