FOTOD | Valga-Valka lõpetas kolmemängulise kaotusteseeria

-Valga-Valka/Maks&Moorits | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas teenis Valga-Valka Maks&Moorits võõrsil TTÜ üle 88:81 võidu ja tõusis turniiritabelis taas kolmandaks.

Valga haaras poolajaks juba 11-punktilise eduseisu, kuid kolmanda veerandajaga tulid võõrustajad mängu tagasi ning läksid ühel hetkel isegi 60:59 juhtima. Koguni 15 kolmepunktiviset tabanud külalised tulid ikkagi kaotusseisust välja ning TTÜ-d enam ohtlikult lähedale ei lastud.

Võitjate parimana tõid Edgars Lasenbergs 27 ja Maris Ziedins 21 punkti. Egert Haller lisas 14 silma, Rain Raadik kogus 4 punkti ning 10 lauapalli, millest 8 ründelauast. Valga uus täiendus Toms Leimanis sai kirja 5 punkti.

TTÜ poolelt oli heas hoos Sten Olmre, visates 23 punkti, Toomas Raadiku arvele jäi 17 punkti. Kaksikduublile oli lähedal Mattias Tass, kes kogus 10 punkti ja võttis 9 lauapalli.

Valga (10-8) möödus tabelis Rapla Avis Utilitase meeskonnast, sest piirilinlased on omavahelistes mängudes 2-1 peal ja ühtlasi on ka korvide vahe parem. Tänasega lõpetati kolme mängu pikkuseks veninud kaotusteseeria, kui järjepanu oli Valga kaotanud Läti liigas Ventspilsile ja Eestis viimastes mängudes Pärnu Sadamale ning Tallinna Kalev/TLÜ-le. TTÜ jätkab kindlalt 7. kohal, olles kogunud vaid 3 võitu ja 14 kaotust.