fbpx
Close

VASTA JA VÕIDA! Kui kiiresti suutis Martin Paasoja tornaadoga 100 meetrit joosta?

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcastis “Möödavise” rääkisime sel korral Eesti koondise eelseisvate EM-valikmängude teemal napilt lõplikust 14-mehelisest koosseisust välja jäänud BC Kalev/Cramo tagamängija Martin Paasojaga.

TeamShield’i küsimusmängus sukeldusime uurima 27-aastase tagamehe “kergejõustiklase tausta”, kui küsisime pika ja lohiseva eeljutuga küsimuse. Nimelt on heade füüsiliste võimetega Paasoja ametlik 100 meetri jooksu rekord 11,2 sekundit. Mitteametlikes tingimustes ehk lubatust suurema taganttuulega (tornaadoga, nagu Marko Parkonen selgitas) on korvpalluri tippmark aga tunduvalt võimsam. Küsime: Mis on Martin Paasoja lubatust suurema taganttuulega joostud 100 meetri sprindi isiklik rekord?

Kui päris täpset pakkumist ei tule, siis anname auhinna ära kõige lähemale jõudnud vastajale. Ehk siis tasub õnne proovida!

Vastused saab saata meiliaadressile info@korvpall24.ee või Korvpall24.ee Facebooki lehe sõnumitesse.

Auhinnaks on endiselt TeamShield’i poolt kujundatud Korvpall24.ee erilahendusega särk, mille selja peale trükitakse ka võitja poolt soovitud nimi.

Eelmisena eetris olnud saates päritud olümpiaajaloo temaatilisele küsimusele saatis õige vastuse 20 inimest ning Paasoja loosis nende hulgast välja Ronald Rästa.

Selleks, et auhind kätte saada, tuleb Ronaldil pilk peale visata TeamShield.com Facebooki lehele ja hakata seda jälgima. Seejärel peab ühendust võtma PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

Kuula korvpallipodcasti “Möödavise” 21. osa:

scroll to top