fbpx
Close

Vastaste kaugviskekontserdi osaliseks saanud Tartut ei päästnud ka Drungilase võimas kaksikduubel

-Tartu Ülikool | Foto: Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Facebook

-Tartu Ülikool | Foto: Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Facebook

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond pidas pühapäeval ära Sardiinia kontrollturniiri kolmanda koha mängu Šveitsi kõrgliiga mulluse veerandfinalisti Massagno SAM Basketi vastu. Kohtumise lõpuhetkedel veel eduseisus olnud tartlased pidid tunnistama vastase nappi 80:78 paremust.

“Esimene poolaeg oli meie kontrolli all, teine rohkem vastaste. Teisel poolajal olime hädas vabavisetega ja see on punkt-punkti mängu puhul määrava tähtsusega. Kuigi Kregor Hermet viis meeskonna viimasel minutil juhtima, leidus vastastel mees, kes lauapõrkest kolmese sisse pani ja mängu ära otsustas. Aga hea tasavägine kontrollmäng sellegi poolest – just see, mida euromängudeks valmistumisel vaja,” seisis klubi Instagrami lehel pärast mängu.

Adomas Drungilas säras Tartu poolelt koguni 29 punkti, 13 lauapalli ja 4 korvisööduga. Grantas Vasiliauskas lisas 12, Kregor Hermet 11 ja Hendrik Eelmäe 10 punkti. Massagno poolelt viskas Dušan Miadjan üleplatsimehena 36 punkti (kaugvisked seejuures 8/13). Jules Aw lisas 18 ja tuntud Sloveenia mängumees Uros Šlokar tegi kaksikduubli 10 punkti ning 10 lauapalliga.

 

View this post on Instagram

 

Sardiiniast tullakse tagasi küll ilma võiduta, aga kahe korraliku mänguga. Tänane mäng Šveitsi meeskonna SAM Basket Massagno vastu kulges väga tasavägiselt, aga siiski pidime lõpuks tunnistama 78:80 kaotust. Esimene poolaeg oli meie kontrolli all, teine rohkem vastaste. Teisel poolajal olime hädas vabavisetega ja see on punkt-punkti mängu puhul määrava tähtsusega. Kuigi Kregor Hermet viis meeskonna viimasel minutil juhtima, leidus vastastel mees, kes lauapõrkest kolmese sisse pani ja mängu ära otsustas. Aga hea tasavägine kontrollmäng sellegi poolest – just see, mida euromängudeks valmistumisel vaja. Tartu Ülikooli parimana kogus Adomas Drungilas korraliku kaksikduubli 29 punkti ja 13 lauapalliga, lisaks andis ta neli korvisöötu. Grantas Vasiliauskas lisas 12, Kregor Hermet 11 ja Hendrik Eelmäe 10 punkti. SAM Basket Massagno eest viskas üleplatsimehena Dusan Miadjan koguni 36 punkti, kaugvisked seejuures 8/13. Jules Aw lisas 18 ja aastaid Euroopa korvpalli tippmeeskondades tiiremänginud sloveen Uros Šlokar 10 punkti ja 10 lauapalli.

A post shared by TÜ korvpallimeeskond (@unitartubasket) on

scroll to top