VIDEO | Drelli kaksikduubel vedas Bambergi Brose noortevõistkonna finaali

-Henri Drell | Foto: Lina Ahlf

Bambergi Brose noormängijatest koosnev TSV Tröster Breitengüssbach, kelle ridades pallib ka Henri Drell, alistas täna õhtul Saksamaa U19 vanuseklassi meistrivõistluste (NBBL) poolfinaalis AB Basketsi 87:74.

Eestlase kodumeeskond kaotas avaveerandi 20:24, kuid alustas teist perioodi võimsa 10:0 spurdiga ning oli poolajaks ees 44:34. Drell kogus avapoolajal meeskonna parimana 11 punkti. Kolmanda veerandi lõpuks juhtis Breitengüssbach juba 61:48 ja viimane neljandik jäi viiki 26:26.

Algviisikus alustanud Drell viibis väljakul 21 minutit ning kogus selle ajaga 21 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 4/9, vabavisked 3/5) ja 12 lauapalli, enne kui ta 4.37 enne mängu lõppu viie veaga pingile langes. 19-aastase Eesti koondislase arvele jäi ka 3 pallikaotust.

Lisaks Drellile viskas Breitengüssbachi kasuks 21 punkti ka Nicholas Tischler, AB Basketsi resultatiivseim oli Ben Jannis Post 22 silmaga

Homme peetavas finaalis läheb TSV Tröster Breitengüssbach vastamisi FC Müncheni Bayerni eakaaslastega.