VIDEO | Konontšuki ja debüüdi teinud Jaaksoni meeskond viskas vaid 13 korvi

-Mark-Andreas Jaakson | Foto: Southern Miss Men's Basketball Facebook

-Mark-Andreas Jaakson | Foto: Southern Miss Men’s Basketball Facebook

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kaotas Artur Konontšuki ja Mark-Andreas Jaaksoni kodumeeskond Southern Miss Golden Eagles võõrsil 38:58 Tulane Green Wave’ile.

Sealjuures kaotati esimene poolaeg 12:24. Külalised tabasid kogu kohtumise jooksul mängust vaid 13 viset 53-st, millest eestlaste arvele jäi kaks.

Konontšuk kuulus tänavu esimest korda Southern Missi algkoosseisu ja teenis mänguaega 17 minutit. Tema arvele kogunes kaks punkti (kahesed 1/4, kolmesed 0/2), neli lauapalli, üks resultatiivne sööt, kaks pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Oma debüüdi üliõpilasliigas tegi Jaakson, kes pidi kaks eelmist kohtumist peapõrutuse tõttu vahele jätma. Pingilt sekkunud eestlane viskas 10 mänguminutiga kolm punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/2), andis ühe korvisöödu ja tegi ühe isikliku vea.

Kaotajate resultatiivseim oli 11 punkti toonud Jaron Pierre juunior. Tulane’i parimad punktitoojad olid RJ McGee ja Jordan Walker, kes viskasid mõlemad 15 silma.

Southern Miss jätkab hooaega ühe võidu ja kahe kaotusega, Tulane on võitnud kõik kolm senist kohtumist.