fbpx
Close

VIDEO | Mihkel Kirves alustas Levicega ettevalmistust oma debüüthooajaks välismaal

Avatar
-Mihkel Kirves ja Levice | Foto: Lukáš Droppan

Uuel hooajal esmakordselt välismaal palliv senine Pärnu Sadama 22-aastane ääremängija Mihkel Kirves on Slovakkias oma uue koduklubi Levicega hooajaks valmistumas.

Tunamullu Slovakkia meistriks kroonitud, kuid eelmisel hooajal poolfinaali pidama jäänud Levice meeskond mängib järgmisel hooajal uue peatreeneri Michal Madzini käe all.

Juhendaja rääkis klubi kodulehe vahendusel, et esimesed kolm nädalat pannakse suuremat rõhku üldfüüsilisele treeningule. Seejärel läheb fookus järjest enam korvpalliväljakule.

Hetkel ei saa klubi veel täiskoosseisus treenida, sest mõned mängumehed on ära Slovakkia koondise juures ning päris lõpuni pole jõudnud ka komplekteerimine, kui peatreeneri sõnul on hetkel kindlasti kavas lisada veel üks täiendus.

Kui kohalike mängijate tuumik on säilinud põhiliselt samana ning treeningutega on liidetud mõned andekamad pallurid noortetiimist, siis võõrleegionärid on Levices uued. Lisaks meie Mihkel Kirvesele on käed löödud ka ameeriklasest tagamehe Marty Hilliga ning montenegrolasest tsentri Marko Peroviciga.

“Meile tänavu tulevad võõrmängijad on väga noored ja mitme mehe jaoks on see esimene kogemus kodumaalt eemal,” sõnas Madzin, vihjates ka Mihkel Kirvesele. “See on veidi erinev, millega meie fännid seni harjunud, kuid peame kõik olema kannatlikud, et mängijad saaks näidata, mis nende sees peidus on.”

Vaata videot Levice hooajaeelsest treeningust SIIT.

Levice mängib lisaks Slovakkia liigale ja karikavõistlustele ka Alpi-Aadria liigat. Meistrivõistluste põhiturniiri alustatakse 5. oktoobril võõrsilmänguga Prievidza vastu.

Esimese hooajaeelse kontrollmängu peab klubi 4. septembril, kui esialgu on nelja päeva jooksul plaanis kolm üksikut kohtumist ning seejärel osaletakse septembrikuu jooksul veel ka kahel kontrollturniiril.

scroll to top
Inline
Inline