VIDEO | Oral Roberts sai korduskohtumises kaotuse, Jürgens oli taas põhimeeste seas

-Carlos Jürgens | Foto: Oral Roberts University

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis läks Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles teist korda kahe päeva jooksul vastamisi South Dakota State Jackrabbitsiga. Seekord tuli leppida 80:95 kaotusega.

Avapoolaja võitis Oral Roberts Jürgensi kaugviskest 44:43, kuid järgmised 20 minutit kaotati 36:52.

Jürgens alustas taas algviisikus ning sai mänguaega 35 minutit. Tema arvele kogunes seitse punkti (kahesed 0/3, kolmesed 1/6, vabavisked 4/6), viis lauapalli, üks korvisööt, üks vaheltlõige, üks pallikaotus ning neli isiklikku viga.

Üleplatsimeheks kerkis Oral Robertsi tähtmängija Max Abmas, kes viskas 30 punkti. South Dakota State´i poolel oli resultatiivseim Douglas Wilson 23 punktiga.

Esimese omavahelise mängu võitis Oral Roberts 103:86 (47:51). Mõlemad kohtumised peeti Oral Robertsi koduväljakul.

Jürgensi meeskonnale oli see 11 võidu kõrval üheksandaks kaotuseks. Oma konverentsis (Summit League) on 12-st mängust kaotatud neli, mis annab neljanda koha.