Washington State´i lõpuspurdist jäi väheks, Teder oli hädas vigadega

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women's Hoops Facebook

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women’s Hoops Facebook

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis tuli Johanna Eliise Tederi kodunaiskonnal Washington State Cougarsil vastu võtta kolmas järjestikune kaotus, kui võõrsil jäädi 61:67 alla Arizona State Sun Devilsile.

Esimese poolaja kaotas Washington State 27:32 ning kolmanda veerandi järel oldi taga 36:51. Viimase veerandi keskel tegi Washington State 11:0 spurdi ja poolteist minutit enne lõppu jõuti vaid kolme punkti kaugusele 54:57. Enamat siiski ei suudetud.

Teder kuulus tavapäraselt algviisikusse ja teenis mänguaega 30 minutit. Eestlanna kogus kaks punkti (kolmesed 0/3, vabavisked 2/2), kaks lauapalli, kaks korvisöötu, ühe vaheltlõike ning langes neli minutit enne normaalaja lõppu viie veaga pingile.

Washington State´i resultatiivseimaks kerkis uus-meremaalanna Charlisse Leger-Walker, kes oli platsil kõik 40 minutit ja viskas 29 punkti.

Washington State on sel hooajal kogunud üheksa võitu ja sama palju kaotusi, Pac-12 konverentsis asutakse seitsme võidu ja üheksa kaotusega kuuendal kohal.