VIDEO | Teder ja Washington State alustasid konverentsi finaalturniiri kindla võiduga

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women's Hoops Facebook

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women’s Hoops Facebook

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis alustas Johanna Eliise Tederi kodunaiskond Washington State Cougars Pac-12 konverentsi finaalturniiri võidukalt, kui 57:48 saadi jagu Utah Utesist.

Washington State kaotas avaveerandi 16:17, ent tegi siis 11:0 spurdi ja enam ohje käest ei andnud. Poolajavileks juhiti 27:23 ja kolmanda veerandi lõpuks 39:31.

Algviisikus alustanud Teder sai mänguaega 36 minutit, mille jooksul viskas kolm punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/5), hankis kaks lauapalli, andis kolm resultatiivset söötu ja tegi ühe vaheltlõike. Negatiivse poole peale jäi üks pallikaotus.

Washington State’i suurim punktitooja oli Pac-12 konverentsi aasta parimaks uustulnukaks valitud Charlisse Leger-Walker, kelle arvele jäi 15 silma ja kaheksa lauapalli.

Pac-12 konverentsi finaalturniiri mängud toimuvad Las Vegases. Veerandfinaalis läheb Washington State vastamisi Arizonaga, keda jooksvates edetabelites hinnatakse hetkel NCAA tugevuselt 11. naiskonnaks.