fbpx
Close

Toomas Kandimaa: lõpuks on tähtis punktid kirja saada ja sellise võidu võtan ma hea meelega

Avatar
-Toomas Kandimaa ja Tartu Ülikool Maks & Moorits | Foto: Siim Semiskar

Paf korvpalli meistriliigas peeti kolmapäeval ära kohtumine, kus Tartu Ülikool Maks & Moorits võõrustas Rakvere Tarva meeskonda. Tulises vastasseisus sai näha koguni kahte lisaaega ja kolmepunktilise võidu 104:101 teenis lõpuks Tartu.

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa peatreeneri Toomas Kandimaa sõnul annab selline raske võit meeskonnale kindlust. “Ükskõik, kuidas võit saadakse, lõpuks on tähtis punktid kirja saada ja sellise võidu võtan ma hea meelega. Lisaaegadel sai määravaks üks-üks rünnak ja kaitse. Suutsime lõpuks mängu enda kasuks kallutada, aga kindlasti tuleb tunnustada Tarva südikat mängu. Eriti Tormi Niitsu kompromissitu võitluse eest – kui mees võtab mitte just kõige pikema mängijana 20 lauapalli, siis see näitab sisu.”

Kandimaa jätkas: “Meie poistele on kindlasti emotsiooni mõttes tähtis, et suutsime pingelise mängu endale kallutada. Loodetavasti annab see võit edaspidiseks eneseusku ja teadmist, et olukordades tuleb lõpuni võidelda ja siis maitseb võit eriti magusalt.”

Tartu Ülikool Maks & Mooritsal on nüüd Paf KML turniiritabelis kirjas üheksa võitu ja 16 kaotust, Rakvere Tarvas on 10 võidu ja 12 kaotuse peal.

Tartlaste järgmine mäng on kolmapäeval 6. märtsil ning siis sõidetakse külla Pärnu Sadamale.

scroll to top
Inline
Inline