VIDEO | Teder oli kaotusmängus Washington State’i resultatiivsemaid

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women's Hoops Facebook

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women’s Hoops Facebook

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis sai Johanna Eliise Tederi kodunaiskond Washington State Cougars juba neljanda järjestikuse kaotuse, kui jäi Colorado Buffaloesile alla 57:60.

Kodusaalis mänginud Washington State kaotas avaveerandi 16:17, poolaja 29:30 ja oli viimase perioodi eel taga 37:43.

Algviisikusse kuulunud Teder sai mänguaega 23 minutit ja viskas oma naiskonna paremuselt teise korvikütina üheksa punkti (kahesed 3/3, kolmesed 1/5). Lisaks kogunes eestlanna arvele kolm lauapalli, kaks resultatiivset söötu, kaks pallikaotust ja viis isiklikku viga, mis ta viimase veerandi keskel pingile kukutasid.

Eestlannast rohkem punkte viskas Washington State´i poolel vaid Charlisse Leger-Walker, kelle arvele kogunes 21 silma ja 13 lauapalli.

Kogu hooaja saldo on Washington State´il üheksa võitu ja 10 kaotust. Pac-12 konverentsis on 17-st mängust kaotatud 10, mis annab kaheksanda koha.