Konontšuki ja Jaaksoni tiim näitas ülihead visketabavust ning lõpetas kaotusteseeria

-Artur Konontšuk | Foto: Southern Miss Men's Basketball Facebook

-Artur Konontšuk | Foto: Southern Miss Men’s Basketball Facebook

Artur Konontšuki ja Mark-Andreas Jaaksoni kodumeeskond Southern Miss Golden Eagles teenis USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kaheksa kaotuse järel taas võidu, kui alistas võõrsil FIU Panthersi 85:72.

Avapoolaja 37:43 kaotanud Southern Miss kallutas mängu enda kasuks viimasel kaheksal minutil. Southern Miss näitas seejuures oma hooaja parimat visketabavust (väljakult visked 61%).

Kohtumist pingilt alustanud Konontšuk viibis väljakul seitse minutit, kuid ei teinud selle aja jooksul ühtegi pealeviset. Eestlane võttis kaks lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe isikliku vea. Jaakson mänguminuteid ei teeninud.

Võitjate resultatiivseim oli Tyler Stevenson, kelle arvele jäi üleplatsimehena 26 punkti ja mängu parimana üheksa lauapalli. Vaid 41-protsendiliselt viskeid tabanud FIU tulemuslikuim oli Tevin Brewer 15 punktiga.

Southern Miss asub NCAA USA konverentsi läänedivisjonis nelja võidu ja 11 kaotusega seitsmendal ehk viimasel kohal. Kogu hooaja saldo on neil kaheksa võitu ja 14 kaotust.

Täna õhtul kohtuvad samad meeskonnad omavahel uuesti.