VIDEO | Teder oli võidumängus Washington State’i parim sööduandja

-Johanna-Eliise Teder | Foto: wsucougars.com

Esimest hooaega USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis mängiv Johanna Eliise Teder aitas Washington State Cougarsi kindla võiduni, kui koduväljakul alistati 73:52 Eastern Washington Eagles.

Nelja päeva jooksul kolmandat mängu pidanud Washington State võitis tasavägise avaveerandi 16:13. Poolajaks juhiti juba 33:20 ja kolmanda veerandi lõpuks 53:35.

Algviisikus platsile jooksnud Tederi arvele kogunes 19 minutiga viis punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/3, vabavisked 0/1), neli lauapalli ja naiskonna parimana viis korvisöötu. Lisaks patustas eestlanna ühe pallikaotusega ja tegi ühe isikliku vea.

Washington State on sel hooajal võitnud viiest mängust neli, sealhulgas oma konverentsis kolmest kaks. Eastern Washingtonil on kirjas üks võit ja kuus kaotust.