VIDEO | Tederi resultatiivne mäng aitas Washington State’il võidurajale naasta

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women's Hoops Facebook

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women’s Hoops Facebook

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis mängiva Johanna Eliise Tederi kodunaiskond Washington State Cougars naasis nelja järjestikuse kaotuse järel võitude teele, kui alistas külla sõitnud Utah Utesi 68:55.

Washington State võitis avaveerandi 26:14 ning hoidis eduseisu kindlalt lõpuni. Poolajaks juhiti 39:24 ning kolmanda veerandi lõpuks 52:36.

Tavapäraselt algviisikus alustanud Teder mängis 35 minutit ning viskas selle ajaga 11 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 3/7), olles oma naiskonna paremuselt kolmas korvikütt. Lisaks sai ta kirja ühe korvisöödu, ühe vaheltlõike ja ühe pallikaotuse.

Suurima panuse võiduskoori andis uus-meremaalanna Charlisse Leger-Walker, kes viskas 22 punkti. Rwandast pärit Bella Murekatete lisas 12 punkti.

Washington State´il on nüüd kirjas 10 võitu ja sama palju kaotusi. Pac-12 konverentsis paiknetakse kaheksa võidu ja 10 kaotusega alles kaheksandal kohal. Tederi naiskonnal on jäänud põhihooajal pidada veel üks kohtumine, kui pühapäeval võõrustatakse Washingtoni ülikooli.