fbpx
Close

VIDEOINTERVJUU | Kerr Kriisa avaldab Leedu korvpalli saladuse ja räägib konkurentsist Žalgirise duublis

-Kerr Kriisa | Foto: Ekraanitõmmis

Kui aastaid kuulus Kaunase Žalgirise süsteemi meie praeguse hetke esikorvpallur Siim-Sander Vene, siis tänavusest hooajast on Eesti värvid taas Leedu suurklubis esindatud, kui duubelrivistuses on kohalikku esiliigat pallimas 18-aastane tagamängija Kerr Kriisa.

Hetkeseisuga on Kriisa tänavusel hooajal Leedu esiliigas teinud kaasa 19 kohtumist ning kogunud keskmiselt 20,5 minutiga 6,1 punkti, 3 resultatiivset söötu ja 1,8 lauapalli. Seejuures söötudelt jääb ta oma tiimis maha üksnes juba ka Žalgirise põhitiimis korralikult mänguaega teenivast Rokas Jokubaitisest, kelle keskmine on 5 söötu mängus.

Kriisa rääkis eksklusiivses videointervjuus Korvpall24.ee portaalile erinevustest Tartus treenimise ja Kaunase Žalgirisesse kuulumise vahel, konkurentsist Žalgirise duubelmeeskonnas tema positsioonil, Leedu esiliiga tasemest ning vastas ka küsimusele, kas teda vahepeal kimbutanud jalaprobleemid on möödas ja lasevad tal nüüd 100-protsendiliselt treenida ja mängida.

Kuna Kaunase Žalgirise põhimeeskond lööb kaasa Euroliigas, siis saab Kriisa igapäevaselt väga lähedalt näha Euroopa tippkorvpalli. Mehele endale see meeldib: “Muidugi on hea, et esindustiim mängib nii kõrgel tasemel. Kodumänge on alati hea vaatamas käia. Istud seal vahetusmeeste pingi taga ja näed, kuidas (Šarunas) Jasikevicius seal karjub kõikide peale. See on väga huvitav.”

Lõpetuseks saame ka teada, kas Kriisa on senise ajaga jõudnud juba jälile ka Leedu korvpalli edu saladusele. Tasub videost vaadata, sest oma väga loogiline nägemus on noorel eestlasel selle küsimuse kohta täitsa olemas.

scroll to top